Automatická stanice pro značení visaček

Sestrojili jsme jenoúčelový stroj pro firmu Pewag, který představuje efektivní řešení v oblasti laserového popisu kovových visaček. Díky integrovanému vláknovému laseru o výkonu 75W je tento stroj schopen vytvářet precizní a trvalé popisky na kovových štítcích v rekordním čase.

Co tento stroj dělá unikátním, je jeho schopnost načítání dat přímo ze systému. To umožňuje rychlou a plynulou produkci bez potřeby manuálního zásahu. Navíc, díky svému zásobníku, který pojme desítky visaček, a automatickému posuvu štítků, může stroj pracovat s minimálním dohledem operátora.

Srdcem tohoto stroje je vláknový laser TELESIS F75, jehož vysoký výkon zajišťuje rychlé a kvalitní značení na každém štítku. Díky tomu je tento stroj ideální volbou pro vysokoprodukční aplikace.

Dalším významným aspektem tohoto stroje je jeho schopnost provozu 24/7. Představuje tak spolehlivého partnera pro firmy, které vyžadují nepřetržitou produkci bez kompromisů v oblasti kvality.

Zkrátka, pro firmu Pewag je tento jednoúčelový stroj nejen nástrojem pro efektivní a precizní laserové popisování visaček, ale také klíčem k optimalizaci a maximalizaci výrobních procesů.

Naši zákazníci

Více referencí >

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..