Reference

Tisíce dodaných strojů do ČR a SR

DÍKY VÁM SE POSOUVÁME


U každého řešení se maximálně snažíme nalézt nejvhodnější řešení dle potřeb našich zákazníků. Na každé realizaci sbíráme zkušenosti, které posouvají naši odbornost stále výš. Děkujeme Vám za důvěru a podíl na tom, že jsme se stali největším distributorem Telesis v EU!

Nabízíme řešení pro produkce s jednotkami ale i statisíci dílů za den.

BĚŽNÉ APLIKACE I ŘEŠENÍ NA MÍRU


Navrhneme a dodáme komplexní řešení do provozu náročného na prostředí (špína, prach, horké díly, svařovací automaty), do prostředí, kde se značí na vysokou denní produkci i do prostředí, kde je dbán důraz na nejvyšší možnou kvalitu značení (letecký průmysl).

Nedodáváme pouze stroje, ale zaměřujeme se i na kompletní řešení na míru.

Naši zákazníci

Jednoduchá řešení

Jde o řešení, kde se značeným dílem manipuluje člověk (operátor, lidská obsluha). Jedná se obvykle o značení menších sérií nebo finálních dílů. Vyrábíme zakázkové stojany, upravené ruční držáky, či navrhujeme jednoduchá krytování, např. u laserů.

Značená data se programují na řídicí jednotce stroje, načítají pomocí čteček nebo vybírají z databáze.

Složitější řešení

Jedná se o aplikace, které jsou již bez nutné obsluhy operátora. S dílem manipuluje robot, automatický podavač, výrobky se pohybují na pásovém dopravníku apod.

Stroje většinou vyžadují dodatečnou ochranu a krytování. Při integraci dbáme zejména na robustnost konstrukce, ergonomii procesů, ochranu řídicích prvků, ekonomičnost řešení atd.

Řízení značícího stroje je pomocí nadřadicích systémů PLC/PC. Načítání dat se provádí automaticky pomocí signálů, databází, zákaznického sw. atd.

Dlouhodobě spolupracujeme s největšími integrátory z oboru.

Naši partněři v oblasti integrace

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..