Díky robotickému ramenu je TMP6100 velmi univerzální

Mikroúderový systém TMP6100 PINSTAMP® od společnosti Telesis nabízí jedno z největších značicích polí v oboru. S velikostí 152 x 352mm dokáže tento značicí systém vytvořit velké popisy. Nejenže značí textové řetězce a kódy, ale dokáže také vytvářet vysoce detailní grafiku. Díky designu se může značicí hrot snadno pohybovat kolem značeného dílu a označit místa, která nejsou snadno dostupné. Osa Vari-Z dává tomuto stroji neuvěřitelnou flexibilitu při označování i těch největších dílů.

Mikroúder TMP6100 je nejlepší volbou pro označování dílů v leteckém průmyslu. Se 3 různými možnostmi řídicích jednotek lze TMP6100 využít od jednoduchého textu až po pokročilejší možnost technologie WYSIWYG (What-you-see-is-what-you-get) pomocí dotykové obrazovky TMC520 nebo PC s nainstalovaným systémem Telesis. Software Merlin® III. Pomocí vizuálních možností může operátor jednoduše vytvořit značku na obrazovce a označit. Na obrazovce vidíte přesné znázornění značky a části, která je tak detailní, že zobrazuje každý bod, který bude umístěn označovací hlavou.

Představte si logo, které má velikost téměř stránky běžného papíru, celé odstavce textu nebo dokonce schéma pojistkové skříňky. Všechny je lze navrhnout, vytvořit a vytisknout pomocí TMP6100. Kromě toho, že má obří okénko pro značení, je TMP6100 také velmi přesný. Reprodukce log se tisknou přesně tak, jak byly navrženy, s hustotou bodu 200 dpi, která vytváří vlastní a leštěný vzhled. Značka také vytváří dokonalé umístění bodů pro 2D maticové kódy.

Velké popisovací okno a přesnost nejsou jediné vlastnosti tohoto stroje. Značkovač může také využívat rotační zařízení pro gravírování značek podél obvodu velkých nebo malých trubek. Zařízení umožňuje operátorovi spustit 12 palců textu zcela kolem součásti. Stejně jako u všech pneumatických značkovačů Telesis využívá TMP6100 patentovanou technologii pohybu hrotu na vzduchovém polštáři, která mu umožňuje přesně značit na nerovných a zakřivených površích a úhlech. Značkovač také přijímá řadu typů hrotů, které vyhovují většině aplikací. TMP6100 se systémem značení TMC520 je perfektní stolní nebo plně integrovaný systém pro nejnáročnější aplikace.

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..