Dvouhlavý laser: Dvě hlavy jsou lepší než jedna

Ve společnosti Telesis jsme tvrdě pracovali na vývoji unikátních technologií a strojů. Produkty, které vyrábíme – systémy laserového značení, mikroúderové systémy, rycí a vyškrabávací systémy s nízkou hlučností a další. Naše produkty vyžadují přesnost, preciznost a odhodlání dělat věci správně.

Není tedy žádným překvapením, že našimi zákazníky bývají výrobci se stejným závazkem k technické dokonalosti a prozíravosti. Naše podnikání jsme vybudovali výrobou nástrojů pro nejnáročnější výrobce.

A také by nemělo být překvapením, že když spojíme naše vědomosti s požadavky našich zákazníků, dějí se věci, které nás překvapí.

Když například naši inženýři vytvořili náš patentovaný dvouhlavý pulzní vláknový laserový značkovací systém, viděli jsme to jako způsob, jak eliminovat nutnost robota překlápět součást, kterou je třeba označit ze dvou stran. V systému Dual Head je toho mnohem více, ale hlavní myšlenkou bylo, že použitím jednoho ovladače pro provoz dvou laserů bychom mohli pomoci našim zákazníkům ušetřit peníze tím, že bychom omezili potřebu manipulovat s částí.

Jedním z prvních zákazníků pro dvouhlavý laserový značkovač byl Nissan® USA. Tamní inženýři ale viděli pro systém trochu jiné využití. Když navštívíte jejich závod, uvidíte, že levá hlava válců a pravá hlava válců se pohybují po samostatných montážních linkách. A správným umístěním našeho značkovače spustí jediný ovladač laseru, který označí díly hlavy válců na obou stranách.

Je to elegantní řešení, které šetří čas a námahu. A to je ten druh věcí, které se stávají, když naši inženýři spolupracují s vašimi inženýry.

Protože dvě laserové hlavy jsou lepší než jedna.

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..