Odolné značení strojů pro těžký průmysl

Výzva

Je to jedinečná výzva zajistit, aby si trvalé značení, štítky a identifikační informace zachovaly svou integritu na strojích určené pro těžký průmysl.

Protože výrobci konstruují svá zařízení tak, aby vydržela drsná prostředí, používají vysoce kvalitní materiály, které vyžadují zvláštní pozornost. Telesis může označovat tepelně zpracovanou, potaženou a tlustou nebo tvrzenou ocel pomocí loga, 2D datamatrixových kódů a okem čitelného textu.

Vybavení Mark Heavy Machinery

Značení tohoto typu zařízení a jeho součástí vyžaduje vysoce výkonné průmyslové značkovače. Existuje několik možností, jak tento typ zařízení označit.

Pokud použijete vysoce odolný mikroúderový systém, značky mohou být vytvořeny na materiálech, které jsou tvrzené až na Rc64. Mikroúderové systémy značí trvale komponenty, jako jsou převodovky, táhla, kabiny a díly motoru.

Pokud je materiál tvrdší, než dokážeme označit mikroúderovým systémem, je nejlepší použít vláknový laser. Vláknové laserové popisovače dokážou materiál odpařit a vytvořit trvalou značku bez ohledu na tvrdost materiálu. Laserovými popisovači lze snadno označit tvrdší materiály, jako je pásový systém, lopaty nebo dokonce nápravy. Telesis Technologies může poskytnout elektromagnetické a pneumatické značkovací zařízení, stejně jako vysoce výkonné laserové systémy. Náš tým dokáže přizpůsobit kterýkoli z těchto systémů tak, aby vyhovoval požadavkům zákazníka.

Když je potřeba proces značení aplikovat na finální sestavu nebo když jej nelze integrovat do procesu montáže, Telesis nabízí několik možností pro ruční mikroúderové systémy. Ty mohou být dostatečně mobilní, aby operátor mohl označit díl pomocí jedné ruky, nebo použít upínací magnety, který operátorovi značení usnadní.


Označení identifikačních štítků

Někdy je nutné označit identifikační štítky a připevnit je k zařízení. Telesis má vlastní značicí systém pro automatické označování štítků. Tento popisovač může být umístěn na stole nebo pracovním stole pro značení velkých šarží datovým štítkem. Může také automaticky značit štítky ze zásobníku s podavačem po celý den.

Jsme zde, abychom vám pomohli

Telesis Technologies vyvíjí značkovače pro průmysl těžkého vybavení již více než 50 let. Zákazníci již více než 50 let důvěřují poskytování systémů značení na klíč pro vše od největších zemních strojů na světě až po rámy těžkých nákladních vozidel. Pevně ​​postavený s použitím nejvyšších standardů kvality pro nejspolehlivější možnost na trhu.

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..