Telesis přináší moderní uživatelské rozhraní dot-peen ovladači s dotykovou obrazovkou a kompaktním designem

  • Navrhněte vzory a značky sledovatelnosti (2D maticové kódy) konečky prstů na TMC520
  • Ukládejte neomezený počet vzorů a zadávejte vzory pomocí skeneru čárových kódů
  • Technologie práce v libovolném úhlu vám umožní namontovat ovladač kdekoli

CIRCLEVILLE, OHIO – Telesis Technologies, Inc. přináší nové úrovně pohodlí do odvětví značení/sledovatelnosti pomocí svého TMC520 Touchscreen PINSTAMP® Controller.

Ovladač TMC520 má vzhled a dojem jako tablet nebo chytrý telefon – a jeho použití je stejně snadné! Pracovníci mohou rychle a snadno umístit čísla modelu nebo dílů na širokou škálu kovových povrchů jednoduchým pohybem konečků prstů.

Ke snadnému použití přispívá to, že TMC520 je mnohem menší než typický ovladač používaný v jiných systémech bodového značení. Měří pouhých 10,70 x 6,23 x 2,83 palce, což je zhruba stejná velikost jako Apple iPad.

„Zkombinovali jsme průlomy jak ve velikosti, tak v uživatelském rozhraní. Je to nejmenší ovladač, jaký jsme kdy postavili, a je to dotyková obrazovka,“ řekl Bob French, hlavní konstruktér ve společnosti Telesis Technologies, Inc.

French, který je ve společnosti Telesis od roku 1983, poznamenává, že revoluce ve světě dot peen je již dlouho součástí stylu společnosti. Telesis začal jako výzkumná a vývojová firma. Mezi její první produkty vlastněné společností patřily rané verze strojů PINSTAMP®. Od té doby společnost Telesis získala patenty na řadu designů kolíků a konfigurací s více kolíky.

A nový, moderní ovladač TMC520 bude fungovat téměř se všemi.

„To je jedna z věcí, které se našim zákazníkům na Telesis líbí nejvíce. Udržujeme zpětnou kompatibilitu, aby nebyly vynechány z nového vývoje,“ řekl French. „Můžeme přepnout lidi na tento nový ovladač ve většině případů bez jakýchkoli změn v kabeláži.“

TMC520 má také některé další pozoruhodné vlastnosti. Například:

  • Dotyková obrazovka je vyrobena z vyztuženého skla a umístěna v super pevném pouzdře, což snižuje pravděpodobnost poškození upuštěnými nástroji a jinými nárazy.
  • TMC520, zkonstruovaný pro použití s ​​externím zdrojem napájení, nepotřebuje k chlazení jednotky ventilátor. To eliminuje nasávání prachu a kovových částic a zajišťuje, že TMC520 vynikne i v těch nejnáročnějších prostředích.

Ať už potřebujete označit cokoli, od strany šroubu až po horní část pístu, TMC520 přináší již tak jednoduchou a nákladově efektivní povahu technologie PINSTAMP® do éry dotykové obrazovky.

Již padesát let je Telesis dodavatelem zařízení pro identifikaci a sledovatelnost používané takovými giganty globálního průmyslu, jako jsou Ford, Chrysler, General Motors, Volvo, Delco, GE Aerospace, Boeing, Pratt & Whitney, Nordson a AT&T. Společnost Telesis se sídlem v Circleville, Ohio, vyrábí širokou škálu programovatelných laserových značkovacích systémů, systémů PINSTAMP® Dot Peen a Telescribe® Scribe Marking Systems a značkovacích produktů BenchMark® základní úrovně používaných na montážních linkách po celém světě.

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..