Trvalé značení válcovaných trub mikroúderem

První mikroúder na značení válcovaných trub do těžkých provozů, jako jsou např. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY jsme dodali již před 15-ti lety, kdy válcovny procházely modernizací.

Od té doby máme v takto těžkých provozech instalováno desítky značících stanic vybavené jednohrotovými nebo vícehrotovými pneumatickými systémy TELESIS.

Díky unikátnímu principu hrotu VZDUCH/VZDUCH, robustnosti zařízení a především kvalitě těchto značících systémů, vydrží stroje i v takto těžkých provozech pracovat celý rok bez poruchy.

Válcovny umí vyrobit trubky o průměrech od cca 50 až do 550 mm s tloušťkou stěny od 5 do 80 mm z legovaných i nelegovaných ocelí. Ty nachází uplatnění v energetických zařízeních, chemickém a geologickém průmyslu na těžbu a rozvod ropy, zemního plynu, vody.

Trubky z produkce železáren lze vidět na mnoha místech nejen v České republice, ale i zahraničí. Je z nich postavena například konstrukce haly svinovského nádraží či berlínského stadionu, horské dráhy v Buffalu či Madridu, kolotoč ve Vídeňském Prátru nebo pažnicové trubky ropné vrty. Najdeme je například v geotermálních vrtech ve Veľkém Mederu na Slovensku. Ale také na nápravy, rámy a podvozky pro Tatrovky, nárazníky železničních vagónů, či jako mikropiloty, výstuže pro stavbu dálnic, tunelů a mostů, stožáry a další ocelové konstrukce nejrůznějších budov a staveb.

Značicí stroje značky Telesis Technologies, Inc. splní veškeré požadavky na trvalé značení výrobků a dílů.

Naši zákazníci

Více referencí >

© Marksys s.r.o. All rights reserved.

Vyvořila digitální agentura Dapeshop s.r.o..